Viesnīcām


Sertificētas kases sistēmas viesnīcām, viesu namiem un hosteļiem

Viesnīcas vadības programmas COMPUCASH lietošana vienmēr ir bijusi tik nepārspējami vienkārša un vienlaikus tik neticami daudzveidīga. Tagad plašais rīku klāsts un uzlabotās uzskaites funkcijas ļauj efektīvāk pārvaldīt viesnīcas biznesu. Jaunā programma būs teicams risinājums viesnīcām un viesu namiem.

Programma COMPUCASH ir viena no modernākām, gudrākām un drošākām viesnīcas vadības sistēmām Igaunijā un Latvijā. Tā ļauj viesnīcas personālam paaugstināt klienta apkalpošanas ātrumu un kvalitāti.

Vadības programma sniedz iespēju viesnīcu tīklu pārvaldīt no centrālā biroja, efektīvi kontrolēt viesnīcas darbības procesus, iegūt detalizētu datu analīzi. Ar vadības sistēmu iespējams veidot sev vēlamās atskaites, pieņemt lēmumus tālākai viesnīcas biznesa attīstībai. Jebkurā diennakts laikā ir iespējams saņemt precīzus datus par katru viesnīcas darbības sfēru dažādā laika griezumā, nodrošinot viesnīcai drošu un stabilu darbību.

Funkcionalitāte

numuriņu kalendārais plānotājs

numuriņu pārdošana kredītā

automātiska apstiprinājumu vēstuļu ģenerēšana

viesnīcas pakalpojumu un rezervāciju pārvaldība

viesnīcas bāru un restorānu rēķinu piesaiste viesa kontam

pārskatāms viesnīcas noslogojums

darbinieku POS darbību monitorings

klientu pārvaldība

individuāli un nestandarta risinājumi

Sistēmas priekšrocības

Kalendāra izskats

Nodrošina vizuālu apskatu par izmitināšanu un nodrošina ātru kalendāru pārvaldību.

Ātra piereģistrēšanās un izrakstīšanās

Vienkāršāku rezervāciju veikšanai ir samazināts darbību skaits; principā reģistrēšanās un izrakstīšanās var tikt reģistrēta ar vienu klikšķi.

l

Klientu datu reģistrācija

Statistika un reģistrēšanās forma.

i

Dažādi cenu saraksti

Cenas var iestatīt sezonās un darba dienās.

Nodarbinātības pārskats un statistika

Dažādas ziņojuma iespējas, kas nodrošina pārskatu sniegšanu atbilstoši savām vajadzībām, kā arī likumā noteiktājām prasībām.

Klientu pārvaldīšana, e-pastu sūtīšana

Visi apstiprinājumi, kopsavilkumi un paziņojumi var tikt nosūtīti automātiski pa e-pastu; Pēc tam nosūtīto e-pasta vēsturi un to saturu var apskatīt.

Maksājumu iesniegšana, norēķini

Ļauj pārvaldīt priekšapmaksas, norēķinus, pārdošanu kontā un aptver visas izmitināšanas pakalpojumu sniedzēju īpašās norēķinu vajadzības. Rēķinus var ģenerēt konsolidētā veidā, pēc pakalpojumu un apmeklētāju vajadzības gadījumā.

Tiešsaistes saskarne ar pārdošanas vietu, pārdošana kontā

Nodrošina ērtu norēķinu alternatīvu. Viesnīcas numuru pārdošana viesiem tiek veikta tiešsaistē, kad visas preces, kas tiek pārdotas - t.sk. Restorānu un bāru produkti, kā arī pakalpojumi, - tiek atspoguļoti kopsavilkuma rēķinā izrakstīšanās brīdī.

Integrēšanas iespēja ar tīmekļa rezervācijas sistēmu

Nodrošina tiešsaistes savienojumu ar tīmekļa vidēm. Apmeklētāji var iegūt pārskatu par pieejamām istabām un rezervēt tiešsaistē.