Sporta klubiem un SPA


Sertificētas kases sistēmas sporta klubiem un SPA

Jaunā biznesa vadības programma ir teicams risinājums akvaparkiem, fitnesa klubiem, slēpošanas trasēm, slidotavām, solārijiem un SPA saloniem. Precīzās uzskaites sistēmas lietošana vienmēr ir bijusi tik nepārspējami vienkārša un vienlaikus tik neticami daudzveidīga. Tagad COMPUCASH plašais rīku klāsts, uzlabotā uzskaites funkcija paver pilnīgi jaunus apvāršņus. Vadības programma ļaus paveikt darbu vēl radošāk un ražīgāk – pilnīgi jaunā mērogā.

COMPUCASH ir viena no modernākām, gudrākām un drošākām sporta kluba vadības sistēmām Latvijā. Tās mērķis ir palīdzēt kluba vadītājam paaugstināt klienta apkalpošanas ātrumu un kvalitāti. Plašais funkciju klāsts ļauj ne vien palielināt pārdošanas apjomus, bet arī ieviest elastīgus abonementa cenu piedāvājumus, dāvanu kartes, atlaižu sistēmu. Lai darbs ar COMPUCASH būtu vēl daudzveidīgāks, programma sniedz iespēju uzņēmuma tīklu pārvaldīt no centrālā biroja, efektīvi kontrolēt uzņēmuma procesus, iegūt detalizētu datu analīzi. Uzskaites sistēma darbojas nevainojami. Ar COMPUCASH vadības sistēmu iespējams veidot sev vēlamās atskaites – pieņemt lēmumus tālākai biznesa attīstībai. Jebkurā diennakts laikā ir iespējams saņemt precīzus datus par katru uzņēmuma darbības sfēru dažādā laika griezumā, nodrošinot uzņēmumam drošu un stabilu darbību.

Funkcionalitāte

visu veidu abonementu tipu atbalsts

klientu karšu uzskaite

klientu skaita un apmeklējuma statistika

nodarbību vai procedūru grafika izveide

i

telpu noslodzes grafiki

individuāli un nestandarta risinājumi

Sistēmas priekšrocības

f

Integrēta pieejas kontroles sistēma

Mēs nodrošinām piekļuves kontroles sistēmu, kas ir saskarnē ar pārdošanas sistēmas punktu. Pakalpojumus var reģistrēt mikroshēmā un maksāt, kad klients dodas prom.

Kalendārs un WEB kalendārs

Norādot izstāžu telpu un grupu apmācību sesijas , tostarp nepieciešamo parametru noteikšanu.

Biedru kartes

Kartes ar X apmeklējumu skaitu vai biedru kartes tiek aktivizētas, kad tiek pārdots attiecīgā prece. Attiecīgās apmeklējuma tiesības tiek ielādētas klienta kontā.

Apmācību istabu pavaldīšana

Lai uzlabotu grupas un individuālās apmācības vadību. Mācību telpas var ietvert sporta zāli vai pat brīvdabas mācību sesiju ar treneri.

Lietotāja ierobežojumi

Tie ir nepieciešami, lai precizētu iepakojumus, piemēram, darba dienu pakete, rīta pakete, nedēļas nogales pakete uc. Ir norādītas darba dienas un laiki, un vajadzības gadījumā tos var pielāgot katrai darba dienai.

i

Līgumu vadība

Opcijas tiek izmantotas, lai noteiktu galvenos parametrus un līguma izdruku veidlapas (standarta veidlapas).