Kases sistēmas


Par kases sistēmām

NRDATA piedāvā funkcionālas un ērti pielietojamas kases sistēmas, ko var pielāgot jebkura uzņēmuma vajadzībām, sākot ar mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un autoservisiem, līdz pat lieliem restorāniem un vairumtirdzniecības veikalu tīkliem. NRDATA kases sistēmas ir sertificētas un reģistrētas atbilstoši MK noteikumiem nr. 96. 

Balstoties uz katra klienta individuālajām vajadzībām, piedāvājam dažādas perifērās ierīces, lai paaugstinātu uzņēmuma un darba efektivitāti: displejus, papildus monitorus, fiskālos printerus, svītrukodu lasītājus, skaidras naudas lādes, POS klaviatūras u.c.

Pateicoties mūsu kases sistēmu darbības stabilitātei, plašajai funkcionalitātei un ērtajai lietošanai, un NRDATA POS profesionālajam tehniskajam atbalstam, mūs kā partnerus kases sistēmu nodrošināšanā ir izvēlējušies tādi lieli uzņēmumi, kā Hesburger, Optibet, Radisson un daudzi citi.

Jautājumi un atbildes par Kases sistēmām:

Kas ietilpst kases sistēmā?

Kases sistēmas galvenās sastāvdaļas ir dators ar programmu, kas nodrošina plašu funkcionalitāti. Savukārt šajā datorā ir iebūvēts fiskālais bloks, kur programma nosūta darījuma datus. Pēc datu apstrādes pie fiskālā bloka pievienots printeris izdrukā fiskālu čeku.
Pēc klientu vajadzībām piedāvājam trīs kases sistēmu komplektācijas, kas atšķiras ar datora jaudu un kasiera monitoru (skārienjūtīgs vai “parasts”)

Z

Kādas ir atšķirības no kases aparāta?

Galvenā atšķirība no kases aparāta ir programmatūras nodrošinājums kas piedāvā plašu funkcionalitāti sākot ar noliktavas uzskaiti un detalizētu analīzi.

  • Noliktavas uzskate
  • Atskaites
  • Statistika
  • Attālināta pārvaldība
f

Kādas funkcijas veic kases sistēma?

  • Reģistrē apmaksu
  • Ja nepieciešams automātiski noraksta pārdoto preci no noliktavas
  • Ērta lietošana kases operatoram
  • Klientu karšu nolasīšana

Kam un kādos gadījumos piemērota būs tieši kases sistēma, nevis tradicionāls kases aparāts?

Kases sistēma būs piemērota uzņēmumiem kas vēlas izmantot visas augstāk minētas kases sistēmas priekšrocības.
Pēc likumdošanas kases sistēmu obligāti ir jālieto tajās tirdzniecības vietās, kur skaidras un bezskaidras naudas darījumu summa pārsniedz 1,5 miljonus gadā.