Jaunumi


 

Meklējam jaunu kolēģi!

NRDATA ir vadošais POS (Point Of Sale) sistēmas ieviesējs Latvijā, piedāvājot kases sistēmas, kases aparātus un noliktavas programmatūras risinājumus ar izcilu klientu apkalpošanu un servisa pakalpojumiem. SIA NRDATA POS meklē pieredzējušu biroja administratori/u ar...

Sertificētas kases sistēmas no NRDATA

Kopš 2019. gada 10. maija VID publiski pieejamo datu bāzē ir reģistrētas divas mūsu kases sistēmas - NRDATA POS COMPUCASH V.1.844, kas ir pielāgota restorāniem, bāriem, kafejnīcām, sporta klubiem, SPA centriem un veikaliem, kā arī NRDATA POS GNS V.1.0, kas piemērota...

Meklējam pieredzējušu direktora vietnieku/-ci!

Meklējam pieredzējušu direktora vietnieku/ -ci ar labām latviešu, angļu, krievu valodas zināšanām, lai nodrošinātu uzņēmuma komandai nepieciešamo atbalstu. Ja jūti, ka darbos un domās ar mums saskan, sūti pieteikuma vēstuli kopā ar CV uz e-pastu darbs@nrdata.lv, ar norādi Vadītāja vietnieks / -ce.

Aicinām apmeklēt NrData stendu Riga Food 2018 izstādē

Šogad aicinām apmeklēt mūsu stendu lielākajā nozares izstādē Riga Food 2018.
Izstādē Riga Food piedāvāsim iespēju uz vietas mūsu stendā izmēģināt darbu ar CompuCash programmu, kā arī iepazīties ar citiem NrData risinājumiem.
Gaidām Jūs Ķīpsalā, B2 stendā, no 5. līdz 8.septembrim.

Jaunums – kases aparāts Daisy Expert SX

Daisy Expert SX ir jaunas paaudzes portatīvais kases aparāts, kas neatpaliek no jebkura vidējās klases kases aparāta. Neskatoties uz tā kompakto izmēru, Daisy Expert SX ietver sevī visas standarta kases aparāta funkcijas, tas ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kur mobilitāte ir noteicošā loma, piemērām: gadatirgiem, izbraukuma tirgotājiem, izstādēm, suvenīru stendiem, nelieliem preču veikaliem. Kases aparātam Daisy Expert SX ir mūsdienīgais dizains kas ļauj ērti strādāt, gan turot to rokā, gan arī novietojot to jūsu tirdzniecības vietā.

Aicinām komandā tehnisko speciālistu!

Meklējam pieredzējušu Tehnisko Speciālistu/-i ar labām latviešu, angļu, krievu valodas zināšanām, nodrošinot uzņēmuma klientiem kvalitatīvu atbalstu. Ja jūti, ka darbos un domās ar mums saskan, sūti pieteikuma vēstuli kopā ar CV uz e-pastu darbs@nrdata.lv, ar norādi Tehniskais Speciālists.

Jaunums – kases aparāts DAISY Perfect M

Atsaucoties uz klientu lielo pieprasījumu pēc sertificētiem kases aparātiem, kas atbilst jaunajiem MK noteikumiem Nr.95, NRDATA POS ir paplašinājis produktu sortimentu un ar lielu prieku iesaka – DAISY Perfect M.

Planšete viesmīlim efektīvai restorāna vadībai

Restorāna virtuvē ir atrodama gan tās klasika, gan jūtams modernās virtuves eksperimentālais pieskāriens. Lai restorāns kļūtu par īsta gardēžu paradīzi, to vadītāji arvien biežāk ievieš viesmīļa pasūtījuma pieņemšanas planšetdatorus. Mobilā pasūtījumu pieņemšanas...